AKS Ujanowice – Wiatr Ludźmierz 2:0(1:0)
1:0 P. Bukowiec 36
2:0 Ł. Bukowiec 83
Ujanowice: M. Gwiżdż – Grzegorzek, Oleksy, Stach, Kmiecik (65 Pasionek), Król (68 Ł. Bukowiec), P. Bukowiec (81 Zelek), Przystał (65 Gawron), R. Gwiżdż, Daniel Pławecki (68 Dariusz Pławecki), Gołąb (65 Krzyżak)
Wiatr: Ciszek – J. Zubek (60 Górz), Duda (65 Patora), K. Zubek (70 K. Siuta), Hrapkowicz, Siaśkiewicz, Luberda, Karwaczka, Chowaniec (70 Jankowski), Słowakiewicz (60 Słaboń), Hagowski

Masa niewykorzystanych sytuacji skutkuje wyjazdową porażką graczy z Ludźmierza. Gospodarze pokazali swój atut w kontratakach, zdobywając po jednym trafieniu w każdej połowie właśnie po tym elemencie gry.

Momenty były:
11 – Karwaczka po błędzie rywala wychodzi sam na sam z bramkarzem. Niestety uderzenie z 11 metra mija światło bramki.
14 – Kontra Ujanowic. Pławecki wystawia do Przystała na 6 metr, a ten fatalnie się myli.
29 – Tym razem szybko atak gości. Siaśkiewicz niemal z połowy boiska rusza by zmierzyć się z golkiperem. Jego próbę zatrzymuje M. Gwiżdż, dobitka Chowańca również zatrzymana.
36 – GOL 1:0! P. Bukowiec zdołał uniknąć spalonego i z zimną krwią pokonał Ciszka.
47 – Po indywidualnej akcji, Hagowski huknął w poprzeczkę!
83 – GOL 2:0! Po kontrataku w dobrej sytuacji akcję wykańcza Ł. Bukowiec.