Krokus Przyszowa – Wiatr Ludźmierz 0:1(0:0)
0:1 Hagowski 70 z karnego
Krokus: Bochenek – A. Sosnowski, R. Sosnowski, Cabała, Rakowski (69 Janik), Wilk, Nawieśniak, Kęska, Pietrzak, K. Zieliński, W. Zieliński (90 Hasior)
Wiatr: Antolak – Truty, Luberda, Stopiak (10 Patora), Hrapkowicz, K. Zubek, Siaśkiewicz, Karwaczka (78 Siuta), Chowaniec (69 Jankowski), Żółtek (17 Słowakiewicz (78 Jabłoński)), Hagowski

Twarde spotkanie okupione kontuzjami już w pierwszych minutach meczu. Mimo utraty ważnych ogniw, Wiatr zaprezentował się bardzo solidnie, zwłaszcza w defensywie. Ludźmierzanie decydującego o trzech oczkach gola zdobyli z rzutu karnego.

Momenty były:
1 – Mocne otwarcie Krokusa. K. Zieliński już w pierwszej minucie miał sytuację sam na sam. Na szczęście na posterunku był Antolak.
58 – Było groźnie pod bramką gospodarzy. Na pozycję wychodzi Siaśkiewicz, ale jego uderzenie zdołał wybronić Bochenek.
70 – GOL 0:1! W polu karnym gospodarzy faulowany był Hagowski. Sam poszkodowany wymierz sprawiedliwość z jedenastu metrów.